Wizyta duszpasterska, czyli odwiedziny duszpasterza w domach parafian.

1. Wizyta księdza to przede wszystkim modlitwa wspólna w domu parafian, dlatego wszyscy razem głośno odmawiamy modlitwę. Nie zatrzymujmy nadmiernie księdza, gdyż inni czekają długo i denerwują się z tego powodu.
  2. W tym roku bardzo o to szczególnie proszę. Bardzo proszę o samochód po księdza na godz. 8:45  lub 14:45.
  3. Należy także po zakończeniu wizyty odwieźć księdza na plebanię.
  4. Bardzo proszę w miarę możliwości o wychodzenie po księdza przed dom.

Porządek wizyty w tym tygodniu:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz.   9:00 – Milejowice, ul.Słoneczna.

od godz.15:00 – Milejowice, ul.Leśna.

22 stycznia(wtorek)

od godz.9:00Cerekiew: Ogrodowa, Piaskowa,Parkowa, Cicha, Miodowa, Zaciszna, Radomska(od Piotra Kuśmierskiego do Zbigniewa Bień).

od godz.15:00 – Cerekiew:Wesoła, Dębowa,(od Marek Sadowski do Kazimierza Pałkiewicza) oraz Radom, ul. Wapienna.

23 stycznia(środa)

od godz.9:00Cerekiew: Radosna, Diamentowa, Lesna, Konwaliowa, Akacjowa(od Arkadiusza Bąk do Wojciecha Kołodziejczyka).

od godz.15:00- Zatopolice (Górna Droga) – (od Mariusza Jabłonki do Łoboda Dariusz oraz Cerekiew: Graniczna, Miła, Wesoła.

24 stycznia (czwartek)

od godz. 9:00 – Cerekiew – ul.Długa, Polna, Biała, Złota, Zgodna czyli tzw. błonia za kościołem – Od Barbary Czarneckiej do Cezarego Włodarczyka).

Od godz.15:00Cerekiew: Radomska 155-89 (od Perkuszewskiego Arkadiusza do Kopeć Haliny.

25 stycznia (piątek)

od godz. 9:00 –Cerekiew: ul.Radomska ul.Radomska 91 – 50(od Grzegorza Owczarka do Malecińskiej Marianny).

Od godz.15:00Cerekiew: ul. Radosna, Sosnowa, Akacjowa, Lawendowa(od Jacka Zaręby – ul.Sosnowa do Teodory Pożyczka ul.Radosna).

26 stycznia (sobota)

od godz. 9:00 – możliwość odwiedzenia w tych domach, w których w wyznaczonym terminie rodzina nie mogła przyjąć kapłana w swoim domu. Proszę zgłaszać się w zakrystii.

Bardzo dziekuję za wychodzenie po mnie, a w wypadku większych odległości o podwożenie do następnego domu. Dziękuję także za zrozumienie , że tegoroczna kolęda musi być odbyta sprawnie.

niedziela,
20 stycznia 2019