Wizyta duszpasterska, w okresie pandemii.

W tym roku nie możemy osobiście odwiedzić domów Waszych z wizytą duszpasterską ze względu na pandemię.

Ale nie chcemy zrezygnować  z tegorocznej kolędy. Podobnie jak w wielu parafiach proponujemy następującą formę tegorocznej kolędy:

- wyznaczona ulica lub wioska przychodzi na Mszę św. w wyznaczonym dniu o godz. 17:30.

- przynosimy w naczyniu wodę z domu, którą kapłan poświęci po Mszy św., a którą pokropicie Wasze domy po powrocie ze Mszy św. kolędowej.

- zabierzecie do domu pamiątkowy obrazek kolędowy oraz specjalnie wydrukowane błogosłaiwństwo rodziny i domu.

- prosimy także o złożenie w podpisanej kopercie ofiary kolędowej do   w podpisanej kopercie do ustawionej skrzynki.

Porządek kolędy : godz.17:30 (w kościele)

Poniedziałek, 18 stycznia – Cerekiew: ul.Diamentowa, Leśna, Konwaliowa, Akacjowa, Sosnowa, Lawendowa, Graniczna, Działkowa, Miła, Wesoła.

Wtorek, 19 stycznia: Cerekiew: Radomska, Ogrodowa, Piaskowa, Cicha, Miodowa, Dębowa, Radom: Wapienna.

Środa - 20 stycznia: Cerekiew: ul. Długa, Przeskok,Polna, Biała, Złota, Zgodna.

Czwartek - 21 stycznia - dla wszystkich, którzy nie mogli w wyznaczonych terminach przyjść na Mszę św. kolędową.

Porządek koledy jest umieszczony na stronie internetowej i w gablotach.

Prosimy, aby ze względów na pandemię na tę Mszę przychodzili przedstawiciele wyznaczonych rodzin, gdyż obowiązuje ograniczoina ilość obecnych w kościele.

piątek,
26 lutego 2021