Matka Boża Fatimska z dziećmi:Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

21 maja 2017

1.Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru GOŚCIA NIEDZIELNEGO w którym m.in.:

-o tym co mają robić katolicy w świecie, który jak nigdy dotad odrzuca Boga?

-o matkach wielkich Polaków m.in. króla Jana III Sobieskiego i Tadeusza Kościuszki.

-o przełomie w leczeniu zawałów serca.

-relacja z pobytu papieża Franciszka w Fatimie.

Jest także nowy numer MAŁEGO GOŚCIA.

2.W tym tygodniu do sprzątania kościoła przyszło 5 osób z ulicy Wapiennej. Bóg zapłać. W sobotę, 27 maja 2017 r. od godz. 9:00 do sprzątania kościoła zapraszamy z ul.Wolanowskiej: Kowalska Teresa, Kowalska Ewelina, Sentkiewicz Maria, Kurek Dorota, Molenda Anna.

3.W sobotę 27 maja mija 10 rocznica śmierci ks. Proboszcza Henryka Paciury. Msza św. za jego duszę w niedzielę na sumie.

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławimy i życzymy Szczęść Boże.

ks. Proboszcz i ks. Wikariusz.

piątek,
26 maja 2017