Ogłoszenia duszpasterskie                         

XXVIII niedziela zwykła „B” 14 października 2018.

 

1.Dziś  18 DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem”Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. zbiórka do puszek ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera młodzież z ubogich rodzin w zdobyciu wykształcenia i zawodu.

 

2.W tym tygodniu na remont kościoła wpłynęła 1 ofiara (100 zł.).Bóg zapłać. Zachęcamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie złożyli na ten cel ofiary, o składanie ofiar.

 

3.Zachęcamy do nabycia i zapoznania się z najnowszym numerem GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym m.in.:

-o tegorocznych nagrodach Nobla w dziedzinie walki z nowotworami.

-o wprowadzeniu matczynych emerytur.

-jest także poradnik dla wyborców, czyli co powinniśmy wiedzieć o zbliżających się wyborach samorządowych.

-dodatek bezpłatnyHabemus papam – o 40 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II.

 

 

4.Wczoraj do sprzątania kościoła z Zatopolic przyszły …osoby i złożyły .. zł. na środki czystości. Bóg zapłać. W sobotę 6 października od godz. 9:00 zapraszamy do sprzątania następne osoby z Zatopolic: Kałwińska Katarzyna, Kiełbasa Anna, Wrochna Elżbieta, Owczarek Wioletta, Jabłonka Justyna.

 

5.Można już zamawiać wypominki .Bardzo proszę by zamawiać wypominki kto może w dni powszednie po różańcu.

 

6.Rada Młodzieży naszej diecezji oprganizuje wyjazd młodzież autokarami do Czestochowy na czuwanie w intencji synodu biskupów i młodzieży. Wyjazd 19 października o godz.17:00  z parkingu przy Bazylice św. Kazimierza w Radomiu. Koszt wyjazdu 10. Osoby chętne na wyjazd zgłaszają się w zakrystii naszej parafii.

 

 

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławimy i życzymy Szczęść Boże.

ks. Proboszcz i ks. Wikariusz.                                                   

 

www.cerekiew.parafia.info.pl   konto bankowe parafii na remont kościoła: 31 9147 0009 0008 7883 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Radomiu.


Blok reklamowy

Wyszukiwanie

Zegar

Dzisiaj jest

środa,
17 października 2018

(290. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
390983