IV Niedziela Wielkanocy   22 kwietnia 2018.

Niedziela Dobrego Pasterza

1.W tym tygodniu do sprzątania kościoła z Podlesia Mleczkowskiego przyszło 5 osób i złożyli ofiarę 30 zł na środki czystości. W sobotę, 28 kwietnia 2018 r. od godz. 9:00 do sprzątania kościoła zapraszamy z Podlesia Mleczkowskiego następujące osoby: Majchrzak Dorota, Mróz Małgorzata, Majchrzak Zofia, Dobrasiewicz Wanda, Dobrasiewicz Beata.

2.W tym tygodniu na remont kościoła, czyli na wykonanie ekspertyz stanu kościoła ofiary złożyło 8 rodzin. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy z troską podchodzą do sprawy remontu naszej zabytkowej świątyni. Przypominam, że do końca kwietnia musimy zapłacić za wykonywane w tej chwili ekspertyzy 100 tys. zł.

3.Zachęcamy do nabycia i zapoznania się z najnowszym numerem GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym m.in.:

-o Tradycji i zmianach w Kośsciele – pięknie pisze słynny teolog polski o. Prof. Jacek Salij dominikanin.

-o tym, czego jeszcze dotąd nie wiemy o zbrodni katyńskiej.

-o  nowej adhortacji apostolskiej papieza Francisza i jako dodatek cały tekst adhortacji pt.:”O powołaniu do świętości w świecie współczesnym”.

- o tym jak program 500+ zmienił polską rodzinę.

-o tym, że polityka to walka, a nie kapitulacja.

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławimy i życzymy Szczęść Boże.

ks. Proboszcz i ks. Wikariusz.

www.cerekiew.parafia.info.pl   konto bankowe parafii na remont kościoła:31 9147 0009 0008 7883 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Radomiu.

czwartek,
26 kwietnia 2018