Druga niedziela zwykła”C”  20 stycznia 2019.

1.W dzisiejszym Gościu Niedzielnym:

- o wyzwaniach polskiego katolika, czyli jaki obraz Kościoła w Polsce wyłania się z najnowszego raportu o religijności Polaków.

-o naszych babciach i dziadkach.

-załączony jest obrazek z modlitwą dziadków za wuki.

- jak przeżyć okres buntu nastolatka?

2.Wczoraj do sprzątania kościoła z Zatopolic nikt nie pyrzyszedł. W sobotę 26 stycznia od godziny 9:00 zapraszamy do sprzątania następne osoby z Zatopolic: Jarosz Katarzyna, Jarosz Krystyna, Bartosiak Urszula, Jarosz Maria, Jarosz Katarzyna.

3.Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

21 stycznia (poniedziałek)

od godz.   9:00 – Milejowice, ul.Słoneczna.

od godz.15:00 – Milejowice, ul.Leśna.

22 stycznia(wtorek)

od godz.9:00Cerekiew: Ogrodowa, Piaskowa,Parkowa, Cicha, Miodowa, Zaciszna, Radomska(od Piotra Kuśmierskiego do Zbigniewa Bień).

od godz.15:00 – Cerekiew:Wesoła, Dębowa,(od Marek Sadowski do Kazimierza Pałkiewicza) oraz Radom, ul. Wapienna.

23 stycznia(środa)

od godz.9:00Cerekiew: Radosna, Diamentowa, Leśna, Konwaliowa, Akacjowa(od Arkadiusza Bąk do Wojciecha Kołodziejczyka).

od godz.15:00- Zatopolice (Górna Droga) – (od Mariusza Jabłonki do Łoboda Dariusz oraz Cerekiew: Graniczna, Miła, Wesoła.

24 stycznia (czwartek)

od godz. 9:00 – Cerekiew – ul.Długa, Polna, Biała, Złota, Zgodna czyli tzw. błonia za kościołem – Od Barbary Czarneckiej do Cezarego Włodarczyka).

Od godz.15:00Cerekiew: Radomska 155-89 (od Perkuszewskiego Arkadiusza do Kopeć Haliny.

25 stycznia (piątek)

od godz. 9:00 –Cerekiew: ul.Radomska ul.Radomska 91 – 50(od Grzegorza Owczarka do Malecińskiej Marianny).

Od godz.15:00Cerekiew: ul. Radosna, Sosnowa, Akacjowa, Lawendowa(od Jacka Zaręby – ul.Sosnowa do Teodory Pożyczka ul.Radosna).

26 stycznia (sobota)

od godz. 9:00 – możliwość odwiedzenia w tych domach, w których w wyznaczonym terminie rodzina nie mogła przyjąć kapłana w swoim domu. Proszę zgłaszać się w zakrystii.

Bardzo dziekuję za wychodzenie po mnie, a w wypadku większych odległości o podwożenie do następnego domu. Dziękuję także za zrozumienie , że tegoroczna kolęda musi być odbyta sprawnie.

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławię i życzę Szczęść Boże.

ks. Proboszcz .

www.cerekiew.parafia.info.pl   konto bankowe parafii na remont kościoła: 31 9147 0009 0008 7883 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Radomiu.

niedziela,
20 stycznia 2019