II Niedziela zwykła „B”   14 stycznia 2018.

1.W tym tygodniu do sprzątania kościoła z Milejowic z ulicy Radomskiej przyszło 5 osób. Złożyły ofiarę 75 zł. na środki czystości. Bóg zapłać. W sobotę, 20 stycznia 2018 r. od godz. 9:00  do sprzątania kościoła zapraszamy z Milejowic ul. Radomskiej(numery nieparzyste) następujące osoby: Król Agnieszka, Sasin Bożena, Sasin Helena, Sasin Iwona, Dziesińska Agnieszka.

2.Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

Poniedziałek, 15 stycznia od godz.9:00 –

1.ks.: Milejowice, ul.Radomska numery parzyste

2ks.: Milejowice, ul.Radomska numery nieparzyste, oraz Jodłowa, Jaworowa, Wspólna.

Wtorek, 16 stycznia od godz.9:00

1ks.:Milejowice, ul.Słoneczna.

2ks.:Milejowice, ul.Leśna.

Środa,17 stycznia od godz.9:00

1ks.:Milejowice: ul.Kwiatowa, oraz Nieczatów od 46(pysiak Marcin) do Nieczatów 32(Pysiak Henryk).

2ks.:Cerekiew: (błonia za kosciołem( - ul.Długa, Polna, Biała, Złota, Zgodna.(od Barbary Czarneckiej do Cezarego Włodarczyka).

Czwartek,18 stycznia od godz.9:00

1ks.:.Cerekiew: ul. Radosna od 63-26 oraz Diamentowa, Lesna, Konwaliowa, Akacjowa.

( od Bąk Arkadiusza do Wojciecha Kołodziejczyka)

2ks.:Cerekiew ul. Sosnowa, Akacjowa, Lawendowa, Radosna od nr. 29 do 1 (od Artura Bartosiak do Teodory Pożyczka).

Piątek, 19 stycznia od godz.9:00

1ks.:Cerekiew, ul.Radomska 155 – 89 (od Arkadiusza Perkuszewskiego do Haliny Kopeć)

2ks.:Cerekiew: (od Grzegorza Owczarka do Malecińskiej Marianny) Nr. Od 91 -50.

Sobota,20 stycznia od godz.9:00.

1ks.:Zatopolice(Górna Droga) od Pączek Paweł do Łoboda Dariusz oraz Cerekiew ul.Graniczna, Działkowa, Miła i Wesoła,(od Głowackiego Zygmunta do Dąbrowskiego Zbigniewa).

2ks.:Cerekiew: ul.Ogrodowa, Piaskowa, Cicha, cz.Radomskiej i Miodowa.(od Kusnierskiego Piotra do Mirosława Gradowskiego.

Poniedziałek, 22 stycznia od godz.9:00.

1ks.:Cerekiew(droga do Zdziechowa: ul.Wesoła, Dębowa(od Sadowskiego Marka do Kazimierza Pałkiewicza.

2ks.:wizyty dodatkowe rano i po południu – proszę się zapisywać w zakrystii.

3.W tym tygodniu na remont kościoła, czyli na wykonanie ekspertyz stanu kościoła ofiary złożyło 18 rodzin. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławimy i życzymy Szczęść Boże.

ks. Proboszcz i ks. Wikariusz.                                                   www.cerekiew.parafia.info.pl

konto bankowe parafii na remont kościoła: 31 9147 0009 0008 7883 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Radomiu.

Czytania:

• Ewangelia: