XXVIII niedziela zwykła „B” 14 października 2018.

1.Dziś  18 DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem”Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. zbiórka do puszek ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera młodzież z ubogich rodzin w zdobyciu wykształcenia i zawodu.

2.W tym tygodniu na remont kościoła wpłynęła 1 ofiara (100 zł.).Bóg zapłać. Zachęcamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie złożyli na ten cel ofiary, o składanie ofiar.

3.Zachęcamy do nabycia i zapoznania się z najnowszym numerem GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym m.in.:

-o tegorocznych nagrodach Nobla w dziedzinie walki z nowotworami.

-o wprowadzeniu matczynych emerytur.

-jest także poradnik dla wyborców, czyli co powinniśmy wiedzieć o zbliżających się wyborach samorządowych.

-dodatek bezpłatnyHabemus papam – o 40 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II.

4.Wczoraj do sprzątania kościoła z Zatopolic przyszły …osoby i złożyły .. zł. na środki czystości. Bóg zapłać. W sobotę 6 października od godz. 9:00 zapraszamy do sprzątania następne osoby z Zatopolic: Kałwińska Katarzyna, Kiełbasa Anna, Wrochna Elżbieta, Owczarek Wioletta, Jabłonka Justyna.

5.Można już zamawiać wypominki .Bardzo proszę by zamawiać wypominki kto może w dni powszednie po różańcu.

6.Rada Młodzieży naszej diecezji oprganizuje wyjazd młodzież autokarami do Czestochowy na czuwanie w intencji synodu biskupów i młodzieży. Wyjazd 19 października o godz.17:00  z parkingu przy Bazylice św. Kazimierza w Radomiu. Koszt wyjazdu 10. Osoby chętne na wyjazd zgłaszają się w zakrystii naszej parafii.

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławimy i życzymy Szczęść Boże.

ks. Proboszcz i ks. Wikariusz.

www.cerekiew.parafia.info.pl   konto bankowe parafii na remont kościoła: 31 9147 0009 0008 7883 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Radomiu.

środa,
17 października 2018