XXXIII niedziela zwykła „B” 18 listopada 2018.

1.W każdą środę o godz. 17:00 odprawiana jest nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w każdy piątek o godz.17:00 nabożeństwo  do Bożego Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam.

2.Zachęcam do nabycia i zapoznania się z najnowszym numerem GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym m.in.:

-o tym jak rozpoznawać nowe powiewy Ducha Świętego.

-o nowatorskiej  terapii dla sparaliżowanych.

-o tym, że Bóg nas zaprasza do współpracy, mimo naszych słabości i grzechów. Jak zrozumieć, że On kocha nas takimi, jakimi jesteśmy?

- specjalny dodatek IPN-u pt.Odrodzenie o 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

3.Wczoraj do sprzątania kościoła z Zatopolic przyszła tylko jedna osoba i złożyła na środki czystości 20 zł.Bóg zapłać. W sobotę 24 listopada od godz. 9:00 zapraszamy do sprzątania następne osoby z Zatopolic: Wożniak Karolina, Kotkowska Justyna, Pająk Agata, Skorża Magdalena, Gospodarczyk Krystyna.

4.Na kościół ofiarę w tym tygodniu złożyła jedna rodzina(100) z Golędzina. Bóg zapłać.

Wszystkim obecnym na dzisiejszej niedzielnej Mszy św., wszystkim chorym w domach i szpitalach, a także Jubilatom i obchodzącym w tym tygodniu imieniny, z całego serca błogosławię i życzę Szczęść Boże.

ks. Proboszcz .

www.cerekiew.parafia.info.pl   konto bankowe parafii na remont kościoła: 31 9147 0009 0008 7883 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Radomiu.

środa,
21 listopada 2018