Duszpasterze

Ksiądz Andrzej Piotrowski ur. w Radomiu, święcenia kapłańskie 31.05.1979 r. w Sandomierzu,proboszcz w Cerekwi od 2010 roku.

Ksiądz Paweł Bańkowski, ur. w Szydłowcu, świecenia kapłańskie 26.05.2007 r.w Radomiu,wikariusz w Cerekwi od 1.07.2012 r..

Blok reklamowy

Wyszukiwanie

Zegar

Dzisiaj jest

piątek,
26 maja 2017

(146. dzień roku)

Licznik

Liczba wyświetleń:
275694